wtorek, 23 października 2012

Akcja - Kupujmy nasze rękodzieło


Akcja "Kupujmy nasze rękodzieło" ma na celu przypomnieć wszystkim, żebyśmy pamiętali o rodzimych wytwórcach, wspierali nasz krajowy rynek i kupowali przedmioty od naszych polskich rękodzielników - czyli przedmioty oryginalne, wartościowe, artystyczne, wykonywane często w pojedynczych egzemplarzach. 
Pamiętajmy o artystach, twórcach, którzy poświęcili wiele czasu na to, żeby poznać daną technikę, nauczyć się jej, poświęcają czas, żeby stworzyć coś niepowtarzalnego, nietuzinkowego, pięknego i DOKŁADNIE WYKONANEGO, nie okupionego pracą małych rączek...

Basta chińszczyźnie - kupujmy nasze rękodzieło!

Chcemy Was zarazić tą akcją, prosić, żeby ten, kto chce, kto się z tym zgadza, podał dalej. Możecie, a wręcz prosimy Was o kopiowanie tego obrazka i tekstu powyżej i wklejania na swoich blogach.
Mówcie o tej akcji swoim znajomym, zmieńmy mentalność Polaków.
Nie jest to pierwsza taka akcja, ale warto takie myślenie promować, prawda?


Akcja powstała dzięki pomysłowi Ewki i jej męża :) Zajrzyjcie do nich koniecznie :)

6 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się ta akcja i zdecydowanie popieram. Warto kupować rzeczy nietuzinkowe, oryginalne, wykonane z miłością przez ludzi pełnych pasji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli masz ochotę Olu to skopiuj ten apel:) Warto o tym przypominać, że rękodzieło to coś wyjątkowego i warto je mieć. W Polsce niestety jest nadal bardzo niedoceniane i trzeba to zmieniać :)
   Pozdrawiam słonecznie choć mgły dzisiaj pochłaniają nas doszczętnie :)

   Usuń
  2. Niedługo będę pisać tekst o decoupagu i wtedy na pewno zamieszczę u siebie ten apel:) Pozdrawiam cieplutko:*

   Usuń
 2. Dziękujemy za włączenie się do naszej akcji:)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawienie komentarza