sobota, 23 czerwca 2012

Kompletowo sutaszowo


                                                          Dzisiaj dwa komplety biżuterii


Kolczyki i zawieszka/wisior wykonane w technice sutasz ( a jakże by inaczej ) stanowią ten ciekawy komplecik. Na pierwszy ogień komplet o nazwie IRIS 1 - przepiękne naturalne kamienie Lapisu lazuli otulone złotem. Złoto w postaci metalizowanego sznureczka sutasz oraz metalowe przekładki.
Bardzo elegancki i piękny zestaw. Nazwałabym go nawet nieco wytwornym acz minimalistycznym.

Osobiście bardzo mi się podoba - samo zachwyt tłumaczę sobie wielką miłością do lapisu lazuli - dla mnie jeden z najpiękniejszych kamieni naturalnych. Mam do niego ewidentną słabość podobnie jak do ametystu- oba te kamienie bardzo mnie przyciągają. Ametystową bransoletkę już mam i się z nią nie rozstaję, teraz chyba czas na wyposażenie się w coś z lapisem. Ten zestaw powędruje do pani Agnieszki :-)Drugi zestaw to EMMA 2- fioletowy howlit opleciony sznureczkami sutasz w kolorze fioletowym i butelkowej zieleni. Wkomponowałam również marmur fioletowy. Całość zdobią koraliki toho. Na prawdę pięknie prezentuje się ten komplecik w rzeczywistości. Jeden z najnowszych projektów - nadal czeka na swą właścicielkę :)

Jutro pewnie większość dnia poświęcę na wykonanie bransoletki na zamówienie. Muszę się postarać żeby Agnieszka była zadowolona :-) W końcu dokończę jeszcze dwa aniołki. Anioł z łowickim wzorem na sukience trafi do Nadii (zdjęcia będą jutro). 

Dobrej niedzieli życzę :-) 

1 komentarz:

  1. Wszystkie wyroby są arcydziełem, bardzo starannie wykonane, jestem w posiadaniu paru sztuk, na taka biżuterię jestem zachłanna i najchętniej weszłabym w posiadanie wszystkich cacek ale cóz ekonomia działa też na wyobrażnię pozdrawiam IN

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i pozostawienie komentarza